Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
17 відгуків
69037 м.Запоріжжя, вул. Незалежної України,47/7, Запоріжжя, Україна
Додати відгук
ТОВ "Живлення природи"
+380 (63) 880-88-07
+380 (50) 880-88-08

Мережеві інвертори

Межовий (або grid-tie) инверторами є пристрої, що перетворюють постійний (DC) напруга від сонячних панелей в змінне (AC) напруга, і передають його безпосередньо в мережу 220 (або 380) В, тим самим знижуючи споживання електроенергії від енергомереж.

Мережевими  (або grid-tie) инверторами є пристрої, що перетворюють постійну (DC) напругу від сонячних панелей в змінну (AC) напругу, і передають її безпосередньо в мережу 220 (або 380) В, тим самим знижуючи споживання електроенергії від енергомереж.

Інвертори мережевого типу не мають можливості підключення до них акумуляторних батарей. Також вони не зможуть працювати в будинку, в якому зник електричний струм, наприклад, з причини аварії в електромережі. Зроблено це для того, щоб убезпечити від ураження електричним струмом персонал, який буде займатися відновленням ліній електропередач. Тобто якщо Вам потрібно, щоб при аварійному відключенні електроенергії Ваші споживачі працювали від фотомодулів, то Вам потрібен мережевий інвертор з резервуванням.

  • Мережеві інвертори (без резервування) краще використовувати в тих випадках, де є стабільне безперебійне енергопостачання і коли планується підключення «Зеленого» тарифу, або ж для економії на електриці шляхом вироблення свого власного для своїх споживачів. Простіше кажучи, мережевий інвертор бере електроенергію, вироблену фотомодуля, і передає її Вашим споживачам. Якщо Ваше споживання менше, ніж виробляють Ваші фотомодулі, то надлишки (неспожитої) електроенергії будуть віддаватися в зовнішню мережу. Чи буде ця передача неспожитої електроенергії платній або безкоштовній для Вас, залежить від того, підключений у Вас «Зелений» тариф чи ні. Ефективність перетворення інверторів становить 96+%.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner