24 відгуків
+380 (63) 880-88-07
+380 (50) 880-88-08
+380 (66) 273-68-24
ТОВ "Живлення природи"

Акумуляторні батареї

Пропонуємо великий асортимент акумуляторих батарей різниї типів для систем безперебійного живлення. В наявності акмулятори технології AGM, GEL. Lifepo4, Li-ion,

Гелеві (GEL). У таких акумуляторах електроліт згущений у гель. Добре переносять циклічну роботу (регулярний заряд/розряд), тому ідеально підходять для використання із сонячними батареями, а також при частих відключеннях світла. Термін служби: близько 12 років.
Мультигелеві (MGEL або MG). Поєднують у собі елементи двох попередніх типів: електроліт у вигляді гелю та наявність скловолоконного сепаратора. Завдяки цьому краще за інші акумулятори переносять глибокий розряд. Термін служби: від 10 років.
Карбонові. Підвид свинцево-кислотних. У пластини додають вуглець (карбон), що знижує ймовірність терморозгону – ситуації, коли через нагрівання електроліту може статися коротке замикання. Мають ресурс до 15 років, але вимогливі до режиму заряджання. Не рекомендується розряджати нижче 30% і заряджати більше 90%, тому підійдуть лише для ДБЖ з можливістю задавати дані параметри.
Літієві. У цих акумуляторах використовується твердий електроліт на основі літію. Завдяки цьому вони компактніші за інші типи АКБ: наприклад, при рівній енергоємності будуть на 50-70% менші за AGM. Тому літієві батареї найкраще підходять для встановлення всередину безперебійника. Вони добре переносять циклічну роботу, мають слабо виражений саморозряд. Головний недолік – висока ціна. Поділяються на два типи: літій-іонні та LiFePO4 (літій-залізо-фосфатні). При покупці звертайте увагу на термін експлуатації, оскільки він суттєво відрізняється у різних моделей: від 5 до 15 років.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner