Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
17 відгуків
69037 м.Запоріжжя, вул. Незалежної України,47/7, Запоріжжя, Україна
Додати відгук
ТОВ "Живлення природи"
+380 (63) 880-88-07
+380 (50) 880-88-08

Контролери заряду АКБ

Контроллер заряду - це електронний пристрій, який контролює і управляє процесом заряду акумуляторної батареї (АКБ). Контролер захистить АКБ від перезаряду, перетоку струму на сонячну панель в нічний час і допомогає контролювати стан батарей.

Які бувають контролери заряду?

В основному поділяють три типи контролерів заряду – on/off контролер, PWM (ШІМ) контролер і MPPT (ТММ) контролери. 

PWM (ШІМ) контролер

Цей прилад є вже більш просунутим варіантом для заряду акумуляторів, оскільки в автоматичному режимі контролює рівень струму і напруги, а також стежить за настанням максимуму напруги. Після того як максимум напруги досягнутий, контролер ШІМ утримує його деякий час для стабілізації акумулятора і досягнення його максимальної ємності.

MPPT (ТММ) контролери

Даний контролер є найбільш сучасним рішенням для сонячних електростанцій. Сонячні панелі виробляють дають потужність при строго певному значенні струму і напрузі (кривий ВАХ – вольт-амперної характеристики) – цей режим називається Точкою Максимальної Потужності (ТММ). MPPT контролер дозволяє відслідковувати цю точку і може найбільш ефективно використовувати енергію сонячних батарей, що в свою чергу збільшує швидкість заряду акумуляторів. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner